Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

ŠK Makroteam Žilina - MIMEL Lučenec 2:7(2:5)
Góly: Fehérvári⚽️⚽️⚽️, Rafael⚽️⚽️,
Serbin⚽️, Ricardo⚽️
Zostava: Olinha, Oberman, Klema, Fehérvári, Brunovský, Grcič, Rafael, Ricardo, Serbin, Keszi, Matheus, Petík, Gabriel,

Povedal po zápase:
tréner Marián Berky : Na prvý zápas v tomto súťažnom ročníku sme cestovali na palubovku do Žiliny, kde nás čakal super, ktorý bude náš najväčší konkurent. Vstup do zápasu sme mali veľmi dobrý, hneď v 1min. sme sa ujali vedenia. Následne po našej chybe sme darovali súperovi vyrovnávajúci gól na 1:1. V priebehu niekoľkých minút sme strelili dva góly po pekných akciách. Súper sa ešte raz priblížil na jedno gólové skóre, ktoré však netrvalo dlho a do konca 1.polčasu sme vystrelili ešte dva góly. Do 2.polcasu sme išli s cieľom kontrolovať stav a navýšiť skóre. Čo sa nám aj podarilo. Trochu sme mali problém so súperovou power play, kde mali dosť príležitosti na vstrelenie gólu. Mrzí ma veľké množstvo zahodených šancí, v ktorých sme mali zlé rozhodnutia. Na tom budeme musieť popracovať v tréningovom procese. Najbližší zápas mame teraz vo štvrtok 19.9.o 18:30h kde by sme chceli pozvať našich fanúšikov.