Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

Pinerola Futsal 1994 – MIMEL Lučenec Futsal 4:1 (1:0)

góly: Wesley Estevao Dos Santos, Petterson Bruno Moura Da Silva, Rick, Hájek – Kočiš
ŽK: Štefaňák, Zaťovič – Matheus Ferreira Ribeiro, Kočiš
200 divákov

Laco Mikita, tréner Pinerola Futsal 1994: "Na zápas sme sa už tešili, nechýbala kvalitná príprava, oba tímy sa dokonale poznajú. Konfrontácia brazílskych kvartét vo vzájomnom súboji dvoch aktuálne najlepších futsalových tímov na Slovensku dopadla podľa našich predstáv. Vývoj zápasu sme kontrolovali, aj keď gólov dnes nepadalo veľa, bolo sa na čo pozerať. Diváci možno očakávali viac, ale niekedy nie sú takéto súboje o čelo ligy z kategórie najkrajších. Vyhrali sme oba polčasy, body podľa mňa zostali v Bratislave zaslúžene. Do ďalšieho ligového zápasu v decembri pod Urpínom proti Banskej Bystrici si ešte odskočíme na prípravný zápas do Szombathely proti Haladásu a do konca roka si ešte zmeráme sily s priateľmi z FC Liberta z Viedne pred domácim publikom."

Marián Berky, tréner MIMEL Lučenec: "Dnesny zápas bol možno pre divákov menej atraktívny.Obidve mužstva sa zamerali na kvalitnú defenzívu, nevytvárali si veľké množstvo šancí ako inokedy. Pinerola ukázala dnes svoju kvalitu, prvý polčas boli lepší ako my. V druhom sme sa im vyrovnali kým sa nám nezranil Gustavo.Dovtedy sme si vytvorili dve až tri veľmi dobre príležitosti, ktoré sme nedotiahli do gólového efektu. Miesto toho aby bolo 1:1 tak sme inkasovali gól na 2:0 a vzápätí na 3:0. Museli sme ísť do Power play, v ktorej sme strelili gól a znížili sme tak na 3:1 pre súpera. Stále sme boli v hre , bola tam možnosť ktorú mal Matheus , škoda že nezakončoval skôr. Pred koncom sme ešte inkasovali štvrtý gol. Mňa najviac mrzí  zranenie Gustáva a to , že sme neboli efektívny . Chcem poďakovať všetkým našim fanúšikom, ktorí nás boli podporiť v Bratislave."