Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Lion car MIBA Banská Bystica – MIMEL Lučenec 1:9 (0:5)
góly: Rafanides - Gustavo, Petík, Lucas 3, Kočiš, Ricardo, Greško 2
ŽK: Vajda, Rafanides - Lucas, Ricardo
ČK: Vajda (po 2x ŽK)
150 divákov

Martin Majling (tréner Lion car MIBA Banská Bystrica): "V domácom zápase proti Lučencu sme chceli bodovať. Bohužiaľ odhodľanie pobiť sa o výsledok ostalo v kabíne, súper mal lepší pohyb a nasadenie. Navyše kvalitné vysoké napádanie hostí nám robilo veľký problém. Prakticky celý prvý polčas sa do vyložených šancí dostávali len Lučenčania a keď sme pridávali chyby v rozohrávke a kopili sa nám fauli, súperovi sme poskytli pohodlnné vedenie 0:5. V druhom polčase sme zlepšili pohyb, šance sa vytvárali už na oboch stranách, no kým sme my premenili len jednu, súper až štyri a tak sa zrodila krutá domáca prehra. Teraz máme tri týždne na prípravu na prvý zápas play-off, kde si počkáme na súpera do piatku a verím, že sa na neho dôkladne nachystáme."