Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Top 10 teams

Pos Team Pl SD Pts

MIMEL Lučenec - ŠK Makroteam Žilina 4:3 (1:3) – 3:0

góly: Matheus Ferreira Ribeiro 3, Ricardo Camara Sobral Filho – Jose Wellington Matias Torres 2, Andre Luiz De Lima Silva
ŽK: Marlon Da Silva Luciano, Ricardo Camara Sobral Filho – Lucian Ferreira Da Silva, Aderson Ricardo De Souza Filho, Andre Luiz De Lima Silva
900 divákov

Jozef Kamenský, Mimel Lučenec: "Na úvodný gól sa čakalo do 9. min., kedy sa presadil ostrostrelec Makroteamu Wellington. Na strane domácich strieľal najmä Lucas, no väčšinou mieril mimo brány. Wellington potvrdil svoje kvality aj o dve minúty neskôr, kedy dostal hostí do dvojgólového vedenia. Športová hala Arena po ďalších dvoch minútach opäť stíchla, keď na 3:0 pre Makroteam zvýšil Silva. Osemnásta minúta priniesla domácemu táboru nádej. V útoku sa ocitli Luciano a Matheus Ferreira a druhý menovaný si otvoril svoj strelecký účet. Gól domácich povzbudil, no ich útoky väčšinou končili na výbornom brankárovi Kováčovi. Skóre sa už do polčasu aj vďaka konštrukciám oboch brán  nezmenilo. Žilina po prestávke nepoľavila a naďalej hrala aktívne s cieľom zvýšiť vedenie. Z gólu sa však radovali domáci . Priamy kop rozohrával Lucas, ktorý našiel voľného Matheusa Ferreiru a ten sa opäť nemýlil. Intenzita hry nabrala na obrátkach. Aj v druhom polčase sa krásnymi zákrokmi zaskvel gólman hostí Kováč, domácu svätyňu strážil pozorný Klema. V 36. min. sa Lučenec dočkal nádeje na predĺženie, keď Ferreira zaznamenal hetrik. Arena sa otriasla v základoch o minútu neskôr, kedy Ricardo Sobral otvoril Mimelu brány do finále - 4:3. Bojovní hostia začali hrať power-play, ale stav sa už nezmenil."

Marián Berky, tréner Mimel Lučenec: "Našim cieľom bolo ukončiť semifinálovú bitku a postúpiť do finále. V tomto zápase sme v prvom polčase hrali veľmi nedisciplinovane a súper to využil na skórovanie. Žilina viedla už 0:3 , čo vyzeralo pre nás veľmi zle. Šťastie , že sme ešte stihli vstreliť gól do šatne a polčas skončil 1:3. V kabíne sme si povedali , že skúsime hrať našu hru. Hráčom som zdôraznil , aby verili v obrat. Potrebovali sme spresniť prihrávky a viac sa tlačiť do zakončenia z väčšej vzdialenosti. Tento faktor bol pre nás rozhodujúci, veď 4 gól to potvrdzuje. Krásnou strelou  Ricardo rozhodol o našom víťazstve. Som hrdý na našich hráčov , ktorí sa nevzdali a ukázali svoj charakter . Chcem im poďakovať za krásny zážitok. Prvý cieľ sme splnili - postup do finále. Teraz chceme splniť druhý cieľ a to je získať titul majstra Slovenska.
Veľké ďakujem patrí všetkým našim fanúšikom ktorí nás povzbudzovali celý zápas."